Sprawdź jak pracujemy

Krajobraz nowoczesnych technologii wciąż się zmienia, a my staramy się być na bieżąco z wszystkimi nowinkami. 

Oprogramowanie dedykowane

Tworzymy oprogramowanie, które ułatwia codzienną pracę – od organizacji procesów wewnętrznych przez obsługę klientów aż po obieg dokumentów i sprzedaż. Dzięki nowoczesnym, dedykowanym rozwiązaniom wspieramy podstawową działalność naszych Klientów. Każdy projekt rozpoczynamy od zapoznania się z konkretną branżą, staramy się uchwycić jej specyfikę i zrozumieć zachodzące w niej procesy. Nasze produkty obejmują m.in. oprogramowanie dla medycyny, modułowe systemy ERP i serwisy e-commerce.

Oprogramowanie dedykowane
Proces technologiczny
Zbieranie wymagań

Zaczynamy od poznania użytkowników oraz ich potrzeb. Staramy się precyzyjnie opisać aktualną strukturę i zrozumieć wszystkie istniejące procesy.

Ikona planowanie
Analiza

Opracowujemy listę wymagań. Dobieramy właściwe technologie i rozwiązania, które będą wspierały działalność naszego klienta.

Ikona
Projektowanie

Tworzymy pełną dokumentację projektu, w tym makietę ilustrującą wygląd oraz działanie oprogramowania.

Ikona projektowanie
Programowanie

Nasza praca podzielona jest na etapy aby umożliwić jak najszybsze wdrożenie gotowych elementów oraz bieżącą kontrolę wymagań.

Ikona wdrożenie
Utrzymanie

Nasza praca nie kończy się na wdrożeniu oprogramowania z sukcesem. Zapewniamy kompleksowy serwis, monitoring, aktualizacje i wsparcie w dalszym rozwoju.

Ikona utrzymanie
Technologie
PHP
ZEND 2
SF
JS
JQUERY
ANGULAR
REACT
MYSQL
MONGODB
MS SQL
DRUPAL
MAGENTO
Nasze projekty

Przez lata naszej działalności stworzyliśmy własne autorskie systemy oferujące szereg rozwiązań dedykowanych wybranym branżom:

  • MEDchart – aplikacja do zarządzania placówkami medycznymi
  • AZ Commerce – autorski system ERP dla firm handlowych
Ikona projekty
W czym możemy Ci pomóc?

Wykorzystując posiadane zaplecze technologiczne możemy oferować usługi wykraczające poza tworzenie oprogramowania dedykowanego. Dzięki temu możemy kompleksowo wspierać działalność naszych partnerów w takich dziedzinach jak tworzenie stron internetowych, wsparcie informatyczne czy projektowanie graficzne.

Web development

Śledzimy branżowe trendy i nowinki technologiczne, dlatego tworzenie nowoczesnych i estetycznych stron internetowych sprawia nam wiele radości. Budujemy zarówno proste wizytówki jak i rozbudowane portale.

Outsourcing IT

Sprawnie działająca infrastruktura IT – komputery, urządzenia biurowe, sieci i serwery – to podstawa efektywnej pracy każdej firmy. Nasi Klienci mogą liczyć na fachową opiekę specjalistów z różnych dziedzin IT.

Projekty graficzne

Doświadczony i kreatywny zespół grafików przygotowuje projekty, które przykuwają wzrok i współgrają z profilem firmy. Projektujemy zarówno systemy identyfikacji wizualnej jak i wszelkiego rodzaju materiały reklamowe.