Poznaj naszą firmę

Firma SWIFT Software Development powstała 15 lipca 2013 roku w Katowicach. Mieści się w jednej z dwóch słynnych wież w samym centrum ruchliwego miasta. To tu rodzą się wszystkie nasze pomysły i to właśnie tutaj wcielamy je w życie.

Zespół Swift

SWIFT to zgrany zespół osób obdarzonych pasją tworzenia i pragnieniem doskonalenia własnych umiejętności. Nie boimy się wyzwań. Poszukujemy ambitnych projektów i czerpiemy radość z dobrze wykonanej pracy. Przez lata zgromadziliśmy doświadczenia pracując nad projektami z różnych branż, dopasowując rozwiązania do rzeczywistych potrzeb użytkowników. Nie trzymamy się utartych schematów i wciąż szukamy lepszych sposobów na tworzenie jak najlepszego oprogramowania.


Niezawodność, intuicyjność i użyteczność to najważniejsze cechy dobrego oprogramowania. Chcemy aby nasi użytkownicy byli pewni, że dostarczony przez nas produkt będzie działał, jego obsługa nie przysporzy szczególnych trudności, a udostępniane funkcjonalności będą odpowiadały na realne wyzwania.

Obraz nie został załadowany
Nasze wartości
Stabilność

Bezpieczeństwo dla naszych partnerów i pracowników. Pewność, że dotrzymamy zobowiązań.

Ikona stabilność
Stabilność
Współpraca

Dbałość o dobre, partnerskie relacje. Wspólne dążenie do celu.

Ikona współpraca
Współpraca
Rozwój

Ciągła praca nad sobą. Śledzenie nowinek i bycie na bieżąco.

Ikona rozwój
Rozwój
Kreatywność

Wychodzenie poza utarte schematy. Poszukiwanie nowych rozwiązań.

Ikona kreatywność
Kreatywność
Pasja

Pełne zaangażowanie na każdym etapie projektu.

Ikona pasja
Pasja
Dołącz do nas

Nasz zespół ciągle się powiększa.  Nie zawsze szukamy, czasem nowe koleżanki i koledzy znajdują się sami. Jesteśmy zawsze otwarci na ludzi pełnych pomysłów i zapału do pracy. W zamian oferujemy realny wpływ na projekty i wsparcie zespołu na każdym kroku.

Tekst alternatywny